Jazda Bez Celu!

Witamy na JBC serwer MTA!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-04-25 20:47:23

Kruszaa
Administrator
Dołączył: 2017-04-25
Liczba postów: 7
WindowsChrome 57.0.2987.133

Rekrutacja SFPD REKRUTACJA OFF!!!

Jako iż poszukujemy ludzi do frakcji SFPD otwieramy ten wątek

Wzór na podanie:

                 Imię:
                 Wiek:
            Nick z serwera:
            Login z serwera:
         Od ilu grasz na serwerze:
        W jakich frakcjach byłeś i ile:
      Dlaczego akurat Ty? (min. 5 zdań):
    Co skłoniło Cię do odwiedzenia naszego serwera?:


Każde pytanie na serwerze MOGĘ DO POLI!?!? Będzie surowo karane.

Offline

#2 2017-04-26 18:37:28

Szumi
Gość
Windows 7Chrome 57.0.2987.133

Odp: Rekrutacja SFPD REKRUTACJA OFF!!!

Imię:Igor Wiek:15
Nick z serwa:Medusa
Login z serwa:Szumi Gram
od 4 dni
Byłem we frakcji KOMIS i Pogotowia
Dlaczego ty: Ponieważ jestem wyrozumiały dla innych nowych graczy, jestem kulturalny, miły, nawet jak nie jestem w żadnej frakcji pomogę innym lub ich oprowadzę po serwerze (można się zapytać tych co na JBB siedzą jak mnie pamiętają oczywiście) umiem utrzymać porządek na serwerze jak nie ma Administratorów lub innych zastępców Administratorów. Na czacie serwerów zwracam uwagę innym gracza jak zaklną i to grozi BANEM.

Krusza:
Jestem Za!

Makrosik:
Zostałeś Przyjęty Do SFPD Wejdz na serwer, oraz upomnij się administratorom o prawa policji   

Zostałeś Przyjęty Na Okres Próbny: 2 Tygodni, Jeśli Będziesz Spełniał Swoje Obowiązki To Zostaniesz Na Stałe.

#3 2017-04-27 17:12:22

Maikel12
Gość
WindowsChrome 57.0.2987.133

Odp: Rekrutacja SFPD REKRUTACJA OFF!!!

imię Michał Wiek 14
Nick z serwera : ElectricGryo73
Login: Maikel12
od 4 dni
Byłem w frakcj psp
Dlaczego ja ponieważ myślę że będę spełniał swoją służbę dokładnie jestem wyrozumiały miły pomocny pomogę jak będzie potrzeba oprowadzę jak ktoś poda ip innego serwera powiem odrazu jeżeli ktoś będzie wyzywał graczy lub obrażał powiem odrazu

Kruszaa:

Jestem Za!

Makrosik:
Zostałeś Przyjęty Do SFPD Wejdz na serwer, oraz upomnij się administratorom o prawa policji   

Zostałeś Przyjęty Na Okres Próbny: 2 Tygodni, Jeśli Będziesz Spełniał Swoje Obowiązki To Zostaniesz Na Stałe.

#4 2017-05-02 12:37:23

B3NZYN0WY
Użytkownik
Dołączył: 2017-05-02
Liczba postów: 1
WindowsOpera 44.0.2510.857

Odp: Rekrutacja SFPD REKRUTACJA OFF!!!

Imię: Mateusz

Wiek:15

Nick z serwera: B3NZYN0WY

Login z serwera: B3NZYN0WY

Od ilu grasz na serwerze: od dnia dzisiejszego tj. 2.05.2017

W jakich frakcjach byłeś i ile: Byłem strażakiem na serwerze, który już nie istnieje (upadł), niestety byłem krótko z powodu krótkiego żywotu serwera.

Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? Gwarantuję, że będę pełnił służbę sprawiedliwie i tak jak należy. Będę aktywnie uczestniczył w życiu serwera, gdyż często gram w mta. Kolejnym powodem jest fakt że grałem już na wielu tego typu serwerach więc wiem mniej więcej co i jak. Po przyjęciu mnie do służby (jeśli się to stanie) od razu zapoznam się z regulaminem serwera i będę pilnował aby był on przestrzegany. Ostatnim już powodem jest moja wielka chęć zostania policjantem na serwerze [dblpt]D Pozdrawiam

Co skłoniło Cię do odwiedzenia naszego serwera?: Znalazłem go całkiem przypadkiem, myślę że wspólnymi siłami zwerbujemy tu wielu graczy [sred])


Kruszaa:
Jestem jak najbardziej za! Zgłoś się do Makrosika na serwerze!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testowankosrank - mta-astories - ekipowegranie69 - whatever - stanlv